Megoldott

Kutyaürülékgyűjtő mellett állandó hulladéklerakó alakult ki

FRISSÍTÉS 2020.07.13.
"A lomtalanítás során némi szemét eltűnt, maradt viszont óriási parlagfűtenger, a környéken mindenhol. Kérjük a terület parlagfű mentesítését. Köszönettel." (fotók)
________________

Kutyaürülékgyűjtő mellett állandó hulladéklerakó alakult ki a Bosnyák/Kövér Lajos utcák sarkán. Az építkezések miatt a környék egyébként is a pusztulat szélén áll, de ez a sarok szinte csábít az illegális szemetelésre. Kérjük a közterület megtisztítását és rendszeres ellenőrzését. Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kövér Lajos u. 55

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    A gyommentesítés megtörtént, bejelentés lezárható. Köszönjük!
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett helyszínen parlagfű jelenlétét július 14-ei helyszíni szemlénk
    során nem tapasztaltuk.

    A terület gyommentesít...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kutyaürülékgyűjtő mellett állandó hulladéklerakó alakult ki a Bosnyák/Kövér Lajos utcák sarkán. Az építkezések miatt a környék egyébként is a pusztulat szélén áll, de ez a sarok szinte csábít az illegális szemetelésre. Kérjük a közterület megtisztítását és rendszeres ellenőrzését. Köszönettel."-ról "FRISSÍTÉS 2020.07.13. "A lomtalanítás során némi szemét eltűnt, maradt viszont óriási parlagfűtenger, a környéken mindenhol. Kérjük a terület parlagfű mentesítését. Köszönettel." (fotók) ________________ Kutyaürülékgyűjtő mellett állandó hulladéklerakó alakult ki a Bosnyák/Kövér Lajos utcák sarkán. Az építkezések miatt a környék egyébként is a pusztulat szélén áll, de ez a sarok szinte csábít az illegális szemetelésre. Kérjük a közterület megtisztítását és rendszeres ellenőrzését. Köszönettel."-ra.

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    A lomtalanítás során némi szemét eltűnt, maradt viszont óriási parlagfűtenger, a környéken mindenhol. Kérjük a terület parlagfű mentesítését. Köszönettel.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett helyszínen található illegálisan lerakott hulladék elszállítása
    iránt intézkedtünk, a szállításig kérjük szíve...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére