Megoldatlan

Eltűnt szegélykövek

FRISSÍTÉS 2020.09.25.

Bejelentő hozzászólása:
"Itt nem lettek pótolva a szegélykövek, csak az úttest túloldalán. Továbbra is hiányoznak a szegélykövek, egy néhány cm-es árok fogadja a bringást. Tehát a válasz szerint azok "állapotát folyamatosan figyelemmel kísérni" nincs sok értelme."

---

Valamikor régen a kerékpárút és az úttestbaszfaltja között voltak szintben szegélykövek. Ezwk az évek során eltűntek, most már csak egy árok van a helyükön. Az árok eléggé kényelmetlen és károsítja a kerekekt, ki kellene javítani hogy ne legyen árok.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gyáli út

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Járókelő otapi hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem értem a választ. Nincsenek szegélykövek, hiányoznak. Hiányzó szegélykövek állapotát hogy követik nyomon?
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, October 12, 2020 12:04 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Valamikor régen a kerékpárút és az úttestbaszfaltja között voltak szintben szegélykövek. Ezwk az évek során eltűntek, most már csak egy ár...

  • Járókelő otapi hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt nem lettek pótolva a szegélykövek, csak az úttest túloldalán. Továbbra is hiányoznak a szegélykövek, egy néhány cm-es árok fogadja a bringást. Tehát a válasz szerint azok "állapotát folyamatosan f...
  • Járókelő otapi visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, June 22, 2020 11:34 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Su...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét / csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, ho
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő otapi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére