Megoldott

Rohadó autóroncs a Kalapács utcában

Régóta rohad egy sötétzöld autóroncs a Kalapács utcában.
Nincs rendszáma se.
Ha a gazdának nem kell, roncstelepen a helye!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kalapács u. 13c

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia András!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Karolina Karolina hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már nagyon régóta rohad, csak eddig volt rajta rendszám de most "véletlenül" leesett.Ma este 8 órakor még ott volt és a tíz nap eltelt.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi a fenének van egyátalán a kerületi rendészet? Ha nincs bejelntés mit csinálnak???
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére