Megoldott

Tele van a szelektív kuka / Szelektív kuka hiánya

Anonim Járókelő

Kedves FKF!

Szeretném jelezni, hogy a 15. kerületi (Pázmány Péter utca) fehér üveg konténer már egy ideje tele lehet. Minden esetre én is hoztam mellé pár szatyorral a 4. kerületből, szuper lenne ha Újpesten is lenne hasonló konténer....

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Pázmány Péter u. 2-4b

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm, a gyors intézkedést és hogy elküldte a címeket! A Google nem jelezte, vagy csak én nem találtam...
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Újpest területén az alábbi helyeken található szelektív hulladékgyűjtő konténer üveg számára:

    1. Pozsonyi út 2/B mellett
    2. Óceánárok utca 7.
    3. R
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fehér tartály ürítésre került.

    A gyűjtőszigetek létesítéséről, azok helyszínéről, illetve visszavonásukról a kerületi önkormányzatok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csikk csendélet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schwarcz Ernő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bárdos Artúr utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nyitott kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rozsnyik Szandra
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális bútor szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Kassai utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére