Megoldásra vár

Fedlap csere

Kérem hozzák jobb állapotba a fedlapot. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér 8

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A III. kerület, Flórián tér 6-9. előtti járdán a sérült, megsüllyedt, kopott, nagyméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére