Válaszra vár

Széttört szegélykő

Borzalmas állapotban van a szegélykő az Óvónő utcai buszmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Óvónő utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére