Megoldásra vár

Kopott, töredezett

Kopott, töredezett a forgalomirányítási fedlap.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 86

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVII. kerület, Pesti út 86. előtt, a sérült, kopott, kisméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fedlap csere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rothadó doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kálvária tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére