Megoldásra vár

Hiányzó utcanévtábla

Kérem a hiányzó utcanévtábla pótlását.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Újhegyi stny. 16

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére