Megoldott

Elhagyott autó

Ez az autó rendszám nélkül áll a Kerékgyártó utca sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékgyártó u. 70

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt az autó a helyszínről.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Columbus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jobb kormányos autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Columbus utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére