Megoldásra vár

Kidöntött pollerek

Tisztelt Illetékes!

A Dózsa György út Hősök tere megállójánál, a kerékpárút mellett egy poller teljesen eldőlt, egy pedig nagyon ferdén áll.

Kérem javítsák ezeket. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dózsa György út 102

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • B K bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Andrássy út (Vörösmarty utca M) (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére