Megoldott

a kerékpársávot magatehetetlen betontömbbel szűkítették be

A kerékpársávba belelóg egy magatehetetlen betontömb. Csengettem, de akkor sem ment félre. Javaslom, hogy az autóforgalom számára is tegyék elérhetővé (tolják be egészen a kocsiforgalomba - ne csak a kerékpárosok élvezzék) .

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Fő u. 32

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A 2020. június 05. 10:44 bejegyzés szerint lezárható. Köszönettel
  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/64658/bicikli-savba-belelogo-beton-elem bejelentéshez írt megjegyzés alapján a hibát a Közút Zrt elhárította, köszönettel a bejelentés le...
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Benedek!

    Eszembe sem jutott, hogy ítélkeznél, viszont örömmel látom jobbító észrevételedet!

    Valóban nem tudom, hogy a csütörtöki vagy a két nappal későbbi bejelentésedre oldották-e meg.

    V
    ...
  • Szemerey Bence hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Gábor,

    nem tisztem és feladatom ítélkezni de ha egy javaslatot tehetek: ha máskor nem humorosan, elviccelje próbálja meg leírni a hibát és pontosan bejelenti, akkor jelentősen gyorsabban megol...
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút!

    Azt írják: "a gyalogosok biztonságosabb átkelése érdekében beszűkítse az útpályát a gyalogátkelőhelynél"

    Azonban amennyiben a betontömböt visszacincálják a helyére (kihúzz
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 64515-ös számú megkeresésre Társaságunk az alábbi választ adja:

    Tisztelt Bejelentő!

    A szóban forgó terelőelem célja elsősorban az, hogy a gyalogosok biztonságosabb átkelé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Na ez vicces! Én legalábbis nem beszéltem össze velük... (nem is lenne több független bejelentésnek)... viszont érdekes, hogy hónapok óta szemezek ezzel a betontömbbel, erre mikor ráveszem magam és b...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Balesetveszélyes útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére