Megoldásra vár

Hiányzó árnyékoló

Tisztelt Illetékes!

A térképen jelölt helyen, a Blue Cube irodaház előtt hiányzik a gyalogos és kerékpáros lámpáról az árnyékoló. Kérem pótolják. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 182

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIII. Váci út 182. sz. előtt észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtech...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • B K bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fedlap csere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rothadó doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kálvária tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére