Megoldásra vár

Hiányzó korlátok

Tisztelt Illetékes!

A Duna Plaza előtt több helyen is hiányoznak a korlátok a kerékpárút mellett, az autósok ezt természetesen ki is használják, és gyakran a kerékpárúton parkolnak le.

Kérem pótolják a hiányzó korlátokat. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 178

Hozzászólások

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A korlátok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtec
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Bokatörő gödrök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére