Válaszra vár

Sérült elektromos szekrény

Tisztelt Illetékes!

A Dagály fürdő bejárata előtt lévő elektromos szekrény a képen látható módon sérült. Kérem javítsák meg. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 36

Hozzászólások

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • B K bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére