Megoldatlan

2 roncs foglalja a parkolóhelyet

A XIV. kerület Gvadányi utca és Zalán utca sarkán 2 roncs autó foglalja a parkolóhelyet. Kérem az illetékeseket a roncsok elszállítására.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 12

Hozzászólások

  • vehicular cyclist hozzászólt a bejelentéshez.

    A zuglói közteresek visszaélnek a lakók türelmével és szórakoznak a "hatósági jelzés" -re hivatkozva. Évek óta lejárt nűszakis romokat sem hajlandók eltüntetni a szűkös parkolóhelyekről valami kiderít...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Amelyik nincs összetörve az már szerepelt a bejelentések között.Rendszáma volt az egyik oldalon ezért nem foglalkoztak vele.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére