Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó parkol a Cinka Panna u.47 /házszám alapján Gyarmat u.47/előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Cinka Panna u. 47

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia András!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már a helyszínen.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Columbus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jobb kormányos autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Columbus utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére