Tisztelt Illetékes!

Ezen az oldalon megtalál minden szükséges információt,
ami a JAROKELO-BUDAPEST-00064309 bejelentéshez tartozik.
További információkért látogasson el az Illetékeseknek oldalunkra.

Letöltöm a bejelentést PDF formátumban
Megoldatlan

Kisteherautónyi szemét Gyáli – Határ út

Egy kisteherautónyi szemét a Gyáli út – Határ út csomópont ösvénye mellett, amit nemrég kitakarítottak, de valaki úgy találta, jobb lesz a hely hangulata egy piros heverő és egy hűtőszekrény kihelyezésével

Probléma helyszíne
Budapest Nagykőrösi út / Határ út

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Attila!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Kata
  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    1 héten belül orvosoljuk a problémát.

    [cid:image002.png@01D6333B.8161DDD0]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi Parkerdő Zrt.
    honlap: www.parkerdo.hu

    H-2025 Visegrád, Mátyás kirá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy kisteherautónyi szemét a Gyáli út - Határ út csomópont ösvénye mellett - amit nemrég kitakarítottak, de valaki úgy találta, job...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Egy kisteherautónyi szemét a Gyáli út - Határ út csomópont ösvénye mellett"-ról "Kisteherautónyi szemét Gyáli – Határ út"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy nyilvántartásunk szerint a bejelentésben szereplő terület a Pilisi Parkerdő Zrt. kezelésében áll.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/64309/egy-kisteherautonyi-szemet-a-gyali-ut-hatar-ut-csomopont-osvenye-mellett/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A probléma helyszíneként megjelölt terület, nem tartozik a XIX. kerülethez.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros XIX. kerület Kispesti Polgármesteri Hivatal
    Vagyongazdálkodási és Város...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda"-ra.

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a dombtetőn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Lőrinci piac (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mosdókagyló a zöldfelületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szelektív hulladékgyűjtés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Versec sor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére