Megoldott

Kidöntött oszlopok

Baleset miatt 1 hete a foldon fekszenek az oszlopok.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kosztolányi Dezső tér

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő visszajelzése alapján az ügy megoldódott.
  • Kovács Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra került, köszönöm!
  • Kovács Balázs visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Buda-part gyalogos forgalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    1120-Budapart Gate (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Felmart járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagykikinda köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére