Megoldott

Kilapított pollerek a Váli utcában

A Váli utca - Siroki utca sarkán egy kevésbé ügyes úrvezető a saját autóját sem kímélve eltette az útból a sarkon álló két pollert.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Váli u. 6

Hozzászólások

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt már kijavították. Úgy láttam vagy hárman bejelentették. Ily módon mind megoldódott.
  • Gajdov Géza visszajelzésére vár.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A XI. kerületi Önkormányzat válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tisztelt Lukács Máté Úr!

    Mellékelten megküldöm a 64133 számú javított válaszunkat, kérjük ezt a
    választ közzétenni.

    Köszönettel
    Lukács Hajnalka
    Közlekedési Osztály/Asszisztens
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére