Megoldatlan

Utcanév tábla lekopott

A Kitérő út - Hunyadi János út kereszteződésében a belváros felől érkezve a lámpánál lévő utcanév tábla (Kitérő út?) nagyon lekopott, olvashatatlan.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a Kitérő úti kopott utcanév táblával kapcsolatos levelére tájékoztatom, hogy a tábla cseréjéről intézkedtem.

    Kérem tájékoztatásom szíves elfogadását.

    Budapest, 2015....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére