Megoldásra vár

Gondozatlan járdaszakasz

Anonim Járókelő

A Keserűfű utca komplett járdaszakasza gondozatlan, szeméttel, belógó faágakkal teli. Az úttest és a járda közötti szakasz színvonal alatti. A járdafelület térkő elemei közül nő ki a gyomnövény. A Facsemete utca felőli lépcsős területe jobb sorsot érdemelne. Rendkívül elhanyagolt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Keserűfű u. 9

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.06.11. 11:05 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére