Megoldott

Kerékpárút burkolat helyreállításának kérése

A közös bringa-gyalogon útfelbontással dolgoztak (talán az ELMÜ emberei?), úgy körülbelül két-három héttel ezelőtt.
A nyitott gödör is több mint egy hétig volt ott - akkor teljes szélességben volt lezárva, előrejelzés nélkül az út.
Odáig már eljutottak végre, hogy a gödröt betemették, de az utolsó simításról, az aszfaltozásról - és ezzel együtt a burkolat szintbehozásáról - úgy látszik egy időre megfeledkeztek.
A felbontás egy nagy forgalmú kerékpárúton van, ami eleve keskeny, és a gyalogosokkal is osztozni kell rajta - egy nagy fa által kitakart kanyar után.
Kérjük a helyreállítást, mert ez így nagyon balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Felkértük az útüzemeltetési feladatokat ellátó BKK Közút Zrt. szakembereit, hogy a balesetveszélyes burkolatbontást szüntessék meg. A szükséges intézkedéseket megtették, a kerékpár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aszfaltozás megtörtént, a kerékpárút ismét járható.
    Köszönjük!)
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Szilvia, amint kapunk választ, közzétesszük! És reméljük minél előbb megoldódik :)
  • Járókelő Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet továbbra is változatlan…(
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére