Megoldásra vár

Sérült fedlap

Anonim Járókelő

Forgalomirányítás fedlap sérült, beton felfagyott.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út (Vörösmarty utca M)

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VI. kerület, Andrássy út 70. előtt /Izabella u. saroknál/ a sérült, kopott, nagyméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére