Megoldásra vár

Botlásveszély

A Vezér utca 148-150 előtti járdaszakaszon egy évekkel ezelőtti közműjaítás utáni helyreállító aszfaltozás megsüllyedt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 148

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, May 21, 2020 10:57 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére