Válaszra vár

Ferdinánd híd járdája "kátyús"

A Ferdinánd híd mindkét oldalán futó járdán sok helyen akár 5 cm mély mélyedések is vannak. Gyalogosan meg lehet bennük botlani, kiskerekű járművek, mint a babakocsi vagy roller elakadhat.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Ferdinánd Híd

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B K
    Dózsa György út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Andrássy út (Vörösmarty utca M) (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére