Megoldatlan

Dűnék a Szilas-patak menti kerékpárúton

A múltkori vihar murvás-sáros dűnéket hordott a Szilas-patak menti kerékpárút Újszász utcai bekötő szakaszára (mindkét oldalt). Kérem az érintett szakaszok takarítását és az akadály megszüntetését. A probléma rendezésében közreműködők segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Kara kán hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerékpárosoknak kellene ezeket a munkákat elvégezniük, önkéntes alapon.
    Az önkormányzat megépítette a kerékpárutat, az nem elég?
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta megint volt egy zuhé, ugyanúgy néz ki. Sajnos a vízelvezetés nincs megoldva, az út takarítása minden nagyobb eső után szükséges lesz. :(
  • XVI. kerületi Önkormányzat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Csanádi György!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk. A Szilas Patak menti kerékpárút tisztítását a Kerületgazda Szolgáltató Szervezettől megrendeltük.

    Budapest Főváros...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Takarítani kellene

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére