Megoldásra vár

Parkolást gátló oszlopok hiánya

Anonim Járókelő

Üdvözlöm Önöket!

A 6. kerület Jókai utca és Podmaniczky utca sarkán(Podmaniczky u. 18.) régen voltak oszlopok amik megakadályozták az autósokat abban, hogy a járdára parkolhassanak de sajnos egy ideje már nincsenek ott(valószínüleg kitépték). Rendszeresen ott parkolnak/várakoznak az autósok és nagyban megnehezítik a járókelők közlekedését főleg a babakocsival vagy tolókocsival való áthaladást.
Kérem segítsenek és lehetőleg tegyék vissza az oszlopokat.
Nagyon köszönöm előre is!

Üdvözlettel:
Horváth Kálmán
0630-465-56-95

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Podmaniczky u. 18

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A parkolásgátló oszlopok pótlását megrendeltük.
    A kivitelezés megvalósításáig szíves türelmüket kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B Lotti elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B K
    Dózsa György út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Andrássy út (Vörösmarty utca M) (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére