Válaszra vár

áldatlan állapotok állandóan

FRISSÍTÉS
2020.06.23.
Nem végezték el az utca takarítását, a sár, hordalék, amit csak félre söpörtek, még mindig ott van, és burjánzik a gaz, és fa is nő már a fal tövében.

---------------------

Frissítés
2020.06.16.
A fémunka ismét elvégeztetett. Hétfőn reggel megjelent egy kétfős kommandó, melynek egyik tagja csukott szemmel őrizte a szolgálati járművet belülről. Míg a másik összeszedte a szemét egy részét, az utca közepénél tovább nem ment. A fal mellett a sár és a burjánzó növényzet ott maradt, feljebb a szemét és a csikkek is.
Kérem küldjétek újra, hogy egyszer végre rendesen feltakarítsanak.

-------------------------------

Frissítés 2020.05.14.:
Mivel a Koszorúslány utca teljes egészében a kerületé, naiv hittel úgy gondolom, hogy nekik kéne azt MINDENHOL takaríttatniuk, még a trafók mögött is. :/
---------
A már ismert helyszínt (trafók mögötti illemhely) ismét elöntötte a fekália. Ez a jelen helyzetben fokozottan veszélyes!
Továbbá felfelé haladva a járdán találkozhatunk az elmúlt évek összes hagyatékával, ugyanis itt azóta nem volt takarítva, mióta átadták a köznek a helyet.

Ezúton kérném az illetékesek válaszát, hogy miért nincs az intermodális csomóponton egyetlen egy nyilvános illemhely sem, valamint kinek a felelőssége a Koszorúslány utca nevű közterület tisztán tartása?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "XI. kerület"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Arra a kérdésre, hogy miért nincs erre a pár ezer emberre egyetlen illemhely sem, hogyan, honnan lehetne választ kapni?
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem 100%-os, de elfogadható végre. Felszedték a nagyját. Lezárható az ügy. Köszönöm.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Mellékelem a képi bizonyítékot.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2020.06.16. A fémunka ismét elvégeztetett. Hétfőn reggel megjelent egy kétfős kommandó, melynek egyik tagja csukott szemmel őrizte a szolgálati járművet belülről. Míg a másik összeszedte a szemét egy részét, az utca közepénél tovább nem ment. A fal mellett a sár és a burjánzó növényzet ott maradt, feljebb a szemét és a csikkek is. Kérem küldjétek újra, hogy egyszer végre rendesen feltakarítsanak. ------------------------------- Frissítés 2020.05.14.: Mivel a Koszorúslány utca teljes egészében a kerületé, naiv hittel úgy gondolom, hogy nekik kéne azt MINDENHOL takaríttatniuk, még a trafók mögött is. :/ --------- A már ismert helyszínt (trafók mögötti illemhely) ismét elöntötte a fekália. Ez a jelen helyzetben fokozottan veszélyes! Továbbá felfelé haladva a járdán találkozhatunk az elmúlt évek összes hagyatékával, ugyanis itt azóta nem volt takarítva, mióta átadták a köznek a helyet. Ezúton kérném az illetékesek válaszát, hogy miért nincs az intermodális csomóponton egyetlen egy nyilvános illemhely sem, valamint kinek a felelőssége a Koszorúslány utca nevű közterület tisztán tartása?"-ról "FRISSÍTÉS 2020.06.23. Nem végezték el az utca takarítását, a sár, hordalék, amit csak félre söpörtek, még mindig ott van, és burjánzik a gaz, és fa is nő már a fal tövében. --------------------- Frissítés 2020.06.16. A fémunka ismét elvégeztetett. Hétfőn reggel megjelent egy kétfős kommandó, melynek egyik tagja csukott szemmel őrizte a szolgálati járművet belülről. Míg a másik összeszedte a szemét egy részét, az utca közepénél tovább nem ment. A fal mellett a sár és a burjánzó növényzet ott maradt, feljebb a szemét és a csikkek is. Kérem küldjétek újra, hogy egyszer végre rendesen feltakarítsanak. ------------------------------- Frissítés 2020.05.14.: Mivel a Koszorúslány utca teljes egészében a kerületé, naiv hittel úgy gondolom, hogy nekik kéne azt MINDENHOL takaríttatniuk, még a trafók mögött is. :/ --------- A már ismert helyszínt (trafók mögötti illemhely) ismét elöntötte a fekália. Ez a jelen helyzetben fokozottan veszélyes! Továbbá felfelé haladva a járdán találkozhatunk az elmúlt évek összes hagyatékával, ugyanis itt azóta nem volt takarítva, mióta átadták a köznek a helyet. Ezúton kérném az illetékesek válaszát, hogy miért nincs az intermodális csomóponton egyetlen egy nyilvános illemhely sem, valamint kinek a felelőssége a Koszorúslány utca nevű közterület tisztán tartása?"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem végezték el az utca takarítását, a sár, hordalék, amit csak félre söpörtek, még mindig ott van, és burjánzik a gaz, és fa is nő már a fal tövében.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a trafók mögötti terület és az utca takarítását június 22-én elvégeztük.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/63459/aldatlan-allapotok-allandoan
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2020.05.14.: Mivel a Koszorúslány utca teljes egészében a kerületé, naiv hittel úgy gondolom, hogy nekik kéne azt MINDENHOL takaríttatniuk, még a trafók mögött is. :/ --------- A már ismert helyszínt (trafók mögötti illemhely) ismét elöntötte a fekália. Ez a jelen helyzetben fokozottan veszélyes! Továbbá felfelé haladva a járdán találkozhatunk az elmúlt évek összes hagyatékával, ugyanis itt azóta nem volt takarítva, mióta átadták a köznek a helyet. Ezúton kérném az illetékesek válaszát, hogy miért nincs az intermodális csomóponton egyetlen egy nyilvános illemhely sem, valamint kinek a felelőssége a Koszorúslány utca nevű közterület tisztán tartása?"-ról "Frissítés 2020.06.16. A fémunka ismét elvégeztetett. Hétfőn reggel megjelent egy kétfős kommandó, melynek egyik tagja csukott szemmel őrizte a szolgálati járművet belülről. Míg a másik összeszedte a szemét egy részét, az utca közepénél tovább nem ment. A fal mellett a sár és a burjánzó növényzet ott maradt, feljebb a szemét és a csikkek is. Kérem küldjétek újra, hogy egyszer végre rendesen feltakarítsanak. ------------------------------- Frissítés 2020.05.14.: Mivel a Koszorúslány utca teljes egészében a kerületé, naiv hittel úgy gondolom, hogy nekik kéne azt MINDENHOL takaríttatniuk, még a trafók mögött is. :/ --------- A már ismert helyszínt (trafók mögötti illemhely) ismét elöntötte a fekália. Ez a jelen helyzetben fokozottan veszélyes! Továbbá felfelé haladva a járdán találkozhatunk az elmúlt évek összes hagyatékával, ugyanis itt azóta nem volt takarítva, mióta átadták a köznek a helyet. Ezúton kérném az illetékesek válaszát, hogy miért nincs az intermodális csomóponton egyetlen egy nyilvános illemhely sem, valamint kinek a felelőssége a Koszorúslány utca nevű közterület tisztán tartása?"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A fémunka ismét elvégeztetett. Hétfőn reggel megjelent egy kétfős kommandó, melynek egyik tagja csukott szemmel őrizte a szolgálati járművet belülről. Míg a másik összeszedte a szemét egy részét, az u...
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A trafók mögött kitakarítottak, de a többi szemét változatlan állapotban díszíti a Koszorúslány utcát.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A kupacok közben nem lettek kisebbek..... sőt.....
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.06.03. 11:14 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A már ismert helyszínt (trafók mögötti illemhely) ismét elöntötte a fekália. Ez a jelen helyzetben fokozottan veszélyes! Továbbá felfelé haladva a járdán találkozhatunk az elmúlt évek összes hagyatékával, ugyanis itt azóta nem volt takarítva, mióta átadták a köznek a helyet. Ezúton kérném az illetékesek válaszát, hogy miért nincs az intermodális csomóponton egyetlen egy nyilvános illemhely sem, valamint kinek a felelőssége a Koszorúslány utca nevű közterület tisztán tartása?"-ról "Frissítés 2020.05.14.: Mivel a Koszorúslány utca teljes egészében a kerületé, naiv hittel úgy gondolom, hogy nekik kéne azt MINDENHOL takaríttatniuk, még a trafók mögött is. :/ --------- A már ismert helyszínt (trafók mögötti illemhely) ismét elöntötte a fekália. Ez a jelen helyzetben fokozottan veszélyes! Továbbá felfelé haladva a járdán találkozhatunk az elmúlt évek összes hagyatékával, ugyanis itt azóta nem volt takarítva, mióta átadták a köznek a helyet. Ezúton kérném az illetékesek válaszát, hogy miért nincs az intermodális csomóponton egyetlen egy nyilvános illemhely sem, valamint kinek a felelőssége a Koszorúslány utca nevű közterület tisztán tartása?"-ra.

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Admin! Mivel a Koszorúslány utca teljes egészében a kerületé, naiv hittel úgy gondolom, hogy nekik kéne azt MINDENHOL takaríttatniuk, még a trafók mögött is. :/
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap erre jártam és eszembe jutott ez a bejelentés, ezért odanéztem. Nem kellett volna :'( épp akció közben láttam ott valakit... Egyébként láttam egy órával korábban két járőrt is pont itt, de amik...
  • Nagy Árpád hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs ezzel semmi gond. Ha menni kell akkor menni kell...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére