Megoldásra vár

Járhatatlan járda a Rákó utca - Olt utca kereszteződésénél

FRISSÍTÉS 2020.06.01.:

Úgy látszik, hogy valaki leaszfaltozta az összetört járdát. Viszont valaki más meg melléásott egy nagy lyukat, amitől az új aszfalt már be is szakadt :) Az Olt utcában pedig még mindig nincs megnyírva a járdára növő fa és továbbra is a járdán parkolnak az autók.

-----

Kérem, locsolják meg a járdát, mert úgy ki van száradva, hogy teljesen szétrepedezett, szétesett. A szabálytalanul parkoló autókat pedig kérem, hajtsák el a járdáról. Szeretnék gyalogosként a járdán közlekedni. Köszönöm :)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rákó u. 23

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autók még mindig a járdán parkolnak az Olt utcában. A járda melletti lyukat betömték, de a leszakadt friss aszfaltot nem javították ki és a talpas bója is még ott van.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, locsolják meg a járdát, mert úgy ki van száradva, hogy teljesen szétrepedezett, szétesett. A szabálytalanul parkoló autókat pedig kérem, hajtsák el a járdáról. Szeretnék gyalogosként a járdán közlekedni. Köszönöm :)"-ról "FRISSÍTÉS 2020.06.01.: Úgy látszik, hogy valaki leaszfaltozta az összetört járdát. Viszont valaki más meg melléásott egy nagy lyukat, amitől az új aszfalt már be is szakadt :) Az Olt utcában pedig még mindig nincs megnyírva a járdára növő fa és továbbra is a járdán parkolnak az autók. ----- Kérem, locsolják meg a járdát, mert úgy ki van száradva, hogy teljesen szétrepedezett, szétesett. A szabálytalanul parkoló autókat pedig kérem, hajtsák el a járdáról. Szeretnék gyalogosként a járdán közlekedni. Köszönöm :)"-ra.

  • XI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A XI. kerületi Önkormányzat válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látszik, hogy valaki leaszfaltozta az összetört járdát. Viszont valaki más meg melléásott egy nagy lyukat, amitől az új aszfalt már be is szakadt :) Az Olt utcában pedig még mindig nincs megnyírva...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére