Megoldásra vár

Kátyú a kerékpárúton

Tisztelt Illetékes!

Kérném a kerékpárúton lévő kátyú javítását.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Lendvay u. 29

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, May 6, 2020 6:50 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Su...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • B K bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére