Megoldott

Befejezetlen munka....

Az Etele út, Somogyi u. kereszteződésen áthaladó kerékpárút egy részét felbontották, valami vezetékeket kerestek alatta. Szépen és gyorsan be is burkolták újra, csak a terelő oszlopok maradtak ott. Nem hiányzik az senkinek, fogyóeszköz?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 73

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Illetékes válasza a csatolmányban.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt egy sárga szalagdarab kivételével.... Járható a szakasz.
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fejmagassagba belogo faagak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gábor Dénes utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Benőtt kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    1113 Budapest, Bartók Béla út 134 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére