Megoldásra vár

Korlát szétesett

Anonim Járókelő

Frissítés 2020.04.08.:

FŐKERT válasza:
"A bejelentés helyszínén Társaságunk nem üzemeltet hidat."

---
Frissítés 2020.04.06.:

III. kerület válasza:
FŐKERT az illetékes.

---
Kérem javítsák meg a korlátot vagy bontsák el a hidat, ha nincsen szükség rá. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Batthyány u. 88

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Budakalászra ez a híd vezet át, de ahogy gondolják. Viszont balesetveszélyes, ezért addig zárják le szerintem.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A III. ker. Batthyány u. mentén kiépített aszfalt burkolatú elválasztás nélküli gyalog- és kerékpárút található. A bejelentésben szereplő gyalogos híd egyéb gyalogos közlekedési l
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-64349/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is rossz állapotban van.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-44902/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem javítsák meg a korlátot vagy bontsák el a hidat, ha nincsen szükség rá. Köszönöm szépen!"-ról "Frissítés 2020.04.08.: FŐKERT válasza: "A bejelentés helyszínén Társaságunk nem üzemeltet hidat." --- Frissítés 2020.04.06.: III. kerület válasza: FŐKERT az illetékes. --- Kérem javítsák meg a korlátot vagy bontsák el a hidat, ha nincsen szükség rá. Köszönöm szépen!"-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00062651 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "FŐKERT"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Főkert Nonprofit Zrt.

    Ügyfélszolgálat Vezetőjének!

    Mellékelten megküldöm T.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nem karbantartott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B K
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére