Válaszra vár

Bonyolult felfestés

FRISSÍTÉS 2020.04.17.

A bejelentő nem tapasztal változást.

---

A Bajza utca és a Benczúr utca kereszteződésében a kerékpár út kijelölése gondot okozott az illetékesnek. Kicsit bonyolult az értelmezése valójában hol is van a kerékpársáv.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Benczúr u. 18

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bajza utca és a Benczúr utca kereszteződésében a kerékpár út kijelölése gondot okozott az illetékesnek. Kicsit bonyolult az értelmezése valójában hol is van a kerékpársáv."-ról "FRISSÍTÉS 2020.04.17. A bejelentő nem tapasztal változást. --- A Bajza utca és a Benczúr utca kereszteződésében a kerékpár út kijelölése gondot okozott az illetékesnek. Kicsit bonyolult az értelmezése valójában hol is van a kerékpársáv."-ra.

  • Barányi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút! Igen látom köszönöm, nagyon szép munkát végeztek. Csak így tovább.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Bajza utca -Benczúr utca csomópontban a kerékpáros burkolati jelek felújítását, egyértelműsítését (javítását) kivitelezőink elvégezték.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére