Megoldatlan

Balesetveszélyes aknafedél a Csajkovszkij parkban

A képeken látható aknafedél nincs rögzítve, kézzel elmozdithato és jelenlegi helyzetében instabil. Kisgyerekeket veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kápolna tér

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Chief Koala visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Tájékoztatom, hogy a 00062566 számú bejeletését továbbítottam a KŐKERT Non-profit Kft.felé, azonban a korona vírus járvány terjedésének megelőzése és munkatársaink egészségének véde
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, hogy az alatta lévő pincerendszer egy szellőzője?
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Chief Koala bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére