Válaszra vár

Balesetveszélyes oszlopmaradvány

A járdán kitört egy poller, a roncsai balesetveszélyesek, főleg a kerékpárosok számára, ha autó vagy gyalogos miatt kénytelenek a járdára áttérni. Kérem szépen a kiálló vas csonkot eltüntetni. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 19

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére