Válaszra vár

Illegális hirdetés

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Az Állomás tér szélén nemrég kihelyeztek egy illegálisnak tűnő hirdetést. Kérem, hogy ellenőrizzék és ha valóban szabálytalanul lett kihelyezve, kérem, hogy bontsák el!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Ostoros út 2

Hozzászólások

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tájékoztatom, hogy a JAROKELO-BUDAPEST-00062343 azonosítójú bejelentésüket továbbítottuk a Budapest Közút Zrt. felé, kérve intézkedésüket.

    Bejelentésüket köszönettel vettük é
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-41608/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ostoros út a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában van. Kérjük a panaszt hozzájuk szíveskedjenek továbbítani.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére