Megoldott

Hulladék a zöldterületen az Angol utca 87 előtt

Hulladék a zöldterületen az Angol utca 87 előtt. Facsemete kalodák lehettek egykoron. Kérjük a terület takarítását. Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Angol u. 87

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület, Angol u. 87. szám előtti fasori sávról a
    kiszedett támrudak elszállítása megtörtént.

    Kérjük tájékoztatásunk szíves tudomásul vételét.

    Budap...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére