Megoldásra vár

Rozsdás tábla a sarkon

Kérem szíveskedjenek eltávolítani ezt az olvashatatlan, rozsdás táblát!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár.
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A Hungária körút - Mogyoródi út kereszteződésénél a rozsdás reklámtábla megszüntetésére a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Z
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére