Megoldásra vár

Rozsdás, firkás oszlopok

T. Illetékes!
Boráros téri aluljáró buszmegállók felőli oldalán az oszlopok undorító kinézetet nyújtanak. Kérem fessék újra őket, eszi a rozsda és tiszta falfirka az egész.
Köszönöm szépen

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér H

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00061027 számú bejelentésben szereplő IX. kerület, Boráros téri aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hrvth F Laszlo bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére