Megoldott

Rendszeres zöldterületen parkolás

Az Adria sétány 8/A előtti részen rendszeres a zöldterületen parkolás. Jellemzően a fotón is látható Ford és Lexus áll itt. Kamera is van, ennek ellenére rendészeti intézkedést nem alkalmaznak a szabálysértők ellen. Ezen szükséges lenne változtatni...

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Adria stny. 8

Hozzászólások

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nocsak. Végre valami jó hír!
  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Többszöri büntetés megtette hatását. A Fordos hirtelen talált parkolóhelyet.
    Napok óta nem parkolt itt senki :) Hamég is, azt telefonon jelezni fogom a közterületnek. Csak úgy a miheztartás végett :D
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabályszegés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos itt ez már húsz évvel ezelőtt is gond volt.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Örs vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Leparkolt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére