Megoldott

Választási plakát táblája a Brassó út 134-nél

Kint maradt egy választási plakát táblája a Brassó út 134-nél az oszlopon. Legyenek kedvesek újrahasznosítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Brassó út 134

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a plakátot és a fenyőfákat is.
  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.02.25. 13:19 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére