Válaszra vár

Kerékpáros nyom a parkoló autók holtterében halad

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!

A 8. kerületi Szigony utcában létesített kerékpáros nyom az Üllői út irányába a parkoló autókon keresztül illetve azok holtterében halad, ez mindenképpen balesetveszélyes, szeretnénk kérni a nyom áthelyezését oda ahol valóban biztonságban lehet kerékpározni mielőtt baleset történne.

Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szigony u. 43

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez tartott 7 hónapig hogy tovább passzolják a labdát :D
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.
    A kerékpáros nyomot a Budapest Közút Zrt alakította ki, és tartja fent, így jelen panaszt továbbítottuk feléjük.

    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    hét hónap alatt nem kaptunk választ..
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Haha! De nem hiszem el, hogy erre nincsenek szabványok, hogy a parkoló autótól milyen távolságra kell ezeket felfesteni :)
  • Magyar János hozzászólt a bejelentéshez.

    Röhely! :) Ezt is asztal mellől tervezték, sok év rutinjával. ;-)
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére