Megoldatlan

Potyogó épület darabok

A ház faláról épületdarabok esnek le.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina tér 9

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A terület továbbra is életveszélyes!
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH I. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "BFKH I. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály"-ra.

  • I. kerület Budavár Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentést továbbítjuk az építéshatóság felé, akik intézkedni tudnak a veszélyelhárítás mielőbbi elvégzése érdekében.
    Üdvözlettel:
    Budapes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Koncz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pinky&Alex Rendezvényszervezés, Budapest Batthyány tér, Pier 1 közelében (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhullott galamb tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületet figyelő társasházi kamerák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére