Megoldatlan

Szelektív hulladékgyűjtés

A Gellért-hegy utcában a szelektív hulladékgyűjtő környékén sajnos rendszeresen felhalmozódik műanyag, fa, fém, és zöld hulladék.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Gellérthegy u. 36

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Visszatérő probléma.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük észrevételét!

    Értesítjük, hogy a szelektív hulladékgyűjtő környékének rendezéséről az FKF Zrt.- vel folymatosan kommunikálunk, ezzel segítve a terület tisztán tartását.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a gyűjtőszigetet az illetékes hulladékszállítási üzem munkatársai rendszeresen takarítják.
    A szige
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Koncz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére