Megoldatlan

Építkezés miatt éveken keresztül rendezetlen terület

FRISSÍTÉS 2020.05.13.:

Tisztelt Budapest Főváros I. kerület Budavári Polgármesteri Hivatal, Tisztelt Járókelő.hu!
Az utca ezen szakasza (is), a park ide eső része és az Orvos lépcső folyamatosan szemetes, poros, rendezetlen. Most már a munkagépek miatt az utca burkolta is tönkre ment. Az látszik h egy kisebb szakaszon sepernek; ez korábban is megtörtént, de ennyi a minimum. A probléma még nem oldódott meg.
Üdvözlettel,
Koncz Péter

---------------------------

A Naphegy utca 31. alatti építkezés miatt ("sunhillresidence") immár éveken keresztül rendezetlen az utca ezeken szakasza, a parkoló, a tabáni park felső része és az Orvos lépcső (mivel a lakókocsik felől a szemét folyamatosan a park és a lépcső felé "áramlik"). Az építtető és az önkormányzat általi egyszeri nagytakarítására, területrendezésre és rendszeres fenntartásra van szükség.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Naphegy u. 31

Hozzászólások

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos érdemben semmi nem történt a területen. Az építkezés körüli parkolók, szegélyek, úttest és a park ezen része teljesen romos, szemetes.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "A Naphegy utca 31. alatti építkezés miatt ("sunhillresidence") immár éveken keresztül rendezetlen az utca ezeken szakasza, a parkoló, a tabáni park felső része és az Orvos lépcső (mivel a lakókocsik felől a szemét folyamatosan a park és a lépcső felé "áramlik"). Az építtető és az önkormányzat általi egys...

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Főváros I. kerület Budavári Polgármesteri Hivatal, Tisztelt Járókelő.hu!
    Az utca ezen szakasza (is), a park ide eső része és az Orvos lépcső folyamatosan szemetes, poros, rendezetlen...
  • Koncz Péter visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • I. kerület Budavár Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy egyeztetünk a Kivitelezővel a terület mielőbbi takarításáról és rendbetételéről, majd a későbbiekben a folyamatos takarításáról, melyről közö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Koncz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ivó kút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Csalogány utca (I. kerület, Várkerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    veszélyes aknafedo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Unnamed Road (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére