Megoldott

Kidőlt

Kérem javítsák meg és helyezzék vissza őket a helyükre. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 28

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • t tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Folyamatban.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A korlátok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtec
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére