Megoldott

Összedőlt, sérült csőkorlátok

Összedőlt, sérült csőkorlátok a Szentendrei úti zöld szigeten, a Bogdáni úti lehajtójánál.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 36

Hozzászólások

  • t tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Ok!
  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a korlátok helyreállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@0
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • t tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Jogos, dobjuk el az egyiket!
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • t tbodai bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére