Megoldott

Roncs főút mellett

Lassan két hónapja árválkodik ez a roncs az Egressy út és a Csernyus utca kereszteződésénél. Itt marad örökre?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fűrész u. 1

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor ezek szerint nincs... különben addig maradna itt, amíg meg nem nyílna alatta a föld... sajnos a törvénymódosítás nem nagyon akar megérkezni...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem hiszitek el, kapott kiértesítést :D
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Más kerület nem értelmezi félre a jogszabályt. Csak itt van valaki a rendészeten, akinek ez így kényelmes.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk érdekes, mert Angyalföldön elviszik a rendszámost is :)
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha rendszáma van akkor sajnos örökre itt marad.Bár zöld területen áll de az itt nem számít.
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére