Megoldatlan

Darabjaira hulló kerékpárút 2.

Anonim Járókelő

Egyszer már írtam erről, akkor azt a válasz kaptam, hogy beütemezésre kerül. Egyelőre jele nincs, hogy bármi történés lenne, ellenben még jobban szétesett, köszönhetően az időjárásnak és a sok étel- és egyéb szállítónak, akik itt mennek be az irodaházhoz. Mi meg járhatunk a szétesett úto, ami szétrázza az embert és gépet, no meg eső után szerte széjjel fröcssköli a sarat. Szóval kérdezném: mikor lesz megcsinálva? Dátummal kérném a választ, mert a majd meg a beütemezzük féle kijelentésekkel tele a padlás. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították a megsüppedt, veszélyes kerékpárút szakaszt. Az autósok rögtön be is foglalták maguknak a jó aszfaltozott utat.

    https://www.youtube.com/watch?v=ULIqPgHVXFI
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Közút!
    Hadd segítsek! Nem az a kérdésem, hogy ki teszi tönkre az utat, mert az én is tudom. Nem az a kérdésem, hogy milyen oszlop kell vagy kivel kell egyeztetni. Főleg azért nem ezek a kérdése...
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. kerület Könyves Kálmán krt. darabjaira hulló kerékpárút 2. bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Mint előzőleg már tájékoztattuk Önöket, tárgyi kerékpárút a nem rend
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • gervai tamas hozzászólt a bejelentéshez.

    Penzszallito is beallt a szegyenlistata
  • gervai tamas hozzászólt a bejelentéshez.

    CBA, etelfutar, stb.... mind kozutnak használja
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Adorján Timea hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig semmi!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A térkövezett kerékpárutak rosszabbak, mint az aszfalttal burkoltak. Tökéletes példa erre a Könyves Kálmán krt. Népliget és a villamos remíz közti szakasza. Szinte mindenki a sima felületű járdán teke...
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem olyan szempontból van előnye, hogy ha fut alatta valami közmű stb., akkor 2 év után nem fog úgy kinézni, mint egy átlag budapesti járda (szürke 50 árnyalata) mert lehet kulturáltan pakolgatn...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a térkő dolgot én sem értem, minden újabb bicikliútnál ezt erőltetik, pedig semmi előnye nincs(kivéve talán a mutatósságát, de ez meg szubjektív).
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    amúgy láthatnám a kimutatást, hogy mit javítottak? mert az út ugyan olyan minőségű, pontosabban csak folyamatosan romlott, szóval mit javítottak?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nahát, léteznek még csodák!
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Azta, a BKK bekeményít. Várjuk a fejleményeket. :)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (5942)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:
    .
    Még 2015. február 5-én útüzemelteté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt semmi
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént az út javítása?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Hivatal!

    Mikor? Egyszerű kérdés, nem kell túl bonyolult választ adni rá, elég lenne olyasmi is, hogy 2015 szeptemberében vagy 2015 őszén vagy teszünk rá magasról és majd egyszer, ha már eg...
  • Juliet Juliet hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg ezek a szines térkövek a gyalogosokat nagyon vonzzák. mindig azon a részen akarnak sétálgatni, ami ilyen szinessel meg van jelölve...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. ker., Könyves Kálmán körúton lévő kerékpárút burkolatának javítását a BKK Közút Zrt. mint útüzemeltető elvégzi.

    Kérjük válaszunk elfogadását, a kivitelezésig pedig szíves t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami kormányközelinek viacolor gyára van? Vagy mi a frásznak kell mindent térkővel lerakni, az aszfalt miért nem jó? A térkő között kinő a gaz, össze-vissza emelkednek ki vagy megsüllyednek, télen a...
  • Juliet Juliet hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is erre járok mindennap. Tegnapelőtt a nagy esőzés után mentem hazafelé pont erre, akkora a gödör, hogy teljesen ellepi a víz, rendkívül balesetveszélyesnek ítélem meg én is.
    Történhetne valami poz...
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem szerencsésebb az ilyet fejleményként feltölteni, de ha még nem is, akkor is egy link hasznos lehet.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére