Megoldott

Szemeteskuka a kerékpárút kellős közepén!

Az idiotizmus és az átgondolatlan megoldások csimborasszója! Már maga az a poller is teljesen felesleges oda, hiszen senki sem akar ott autóval ráállni a kerékpárútra, de emelték a tétet az ostobaságban. Rászereltek egy szemeteskukát az amúgy is csak útban lévő oszlopra! Gratulálok a kitalálójának! Zavarjuk csak a kerékpáros közlekedőket, hátha elesik benne majd valaki! Ha éppen jön a villamos legalább eggyel kevesebb, igaz?!
A kerékpárút ugyanolyan érvényű úttest, mint amelyen az autók közlekednek, fel kellene már fogni végre! Nem játszadozni való hely, nem csak valamiféle járdaszerűség, hanem a járművek egy fajtájának közlekedésére kijelölt speciális út típus.
Legyenek szívesek eltávolítani a kukát onnan és ha lehet, azt a balesetveszélyes, teljesen szükségtelen oszlopot is!

Köszönettel:

Györkös Attila

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A hivatal válasza elfogadhatatlan. Mellébeszélés is egyben. A kerékpárút záróvonalának funkciójáról tart kiselőadást, amikor az út közepére odahelyezett kukát és pollert kifogásoltam. Másrészt a várak...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIX. ker., Kossuth téren, az Üllői utat keresztező kerékpárúton található szemétgyűjtő edény áthelyezésére felkértük a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.-t.

    A kerékpáros átveze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltávolították onnan azt az idétlen kukát, a poller maradt. :) A problémát megoldották.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kiss János - Abszolút igazad van. Ráadásul ellenkező irányban is folytatódik egy ugyanilyen jobbkanyarral ez gyász.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha már idiotizmus, látok egy ív nélküli derékszögű kanyart, kerítéssel szegélyezve. A hét minden napján 500-szor zavarnám át rajta bringával azt aki az íróasztalnál ezt a "fantasztikus" tervet elkészí...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiránydinnyésített kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolat jel hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    életveszélyes kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére